Уважаеми колеги,

Валидността на картите е 1 академична година (т.е. до 30.09.2022 г. за издадените карти за учебната 2021-2022 г. ).

За студентските карти СУ ISIC ESC и СУ EYC ESC подновяването става по следния начин:

• като наближи края на срока на валидност статусът на картата ще стане Изтекъл срок и ще се появи бутон Обнови(в страницата на Вашите заявки) за подновяване;
  • ако сте записан за следващия семестър в СУСИ,след натискането на бутона Обнови, системата ще Ви препрати към формата за заплащане на таксата за подновяване. След успешно плащане, данните за картата ще бъдат препратени до ISIC България за подновяване на картата.
  • ако все още не сте записан  за следващия семестър в СУСИ, след натискането на бутона Обнови, системата ще Ви даде грешка. Изчакайте да Ви запишат в СУСИ и пробвайте отново.

Студенските карти СУ ESC ще бъдат подновени автоматично след проверка в СУСИ на статута Ви като студент.

Ако все още използвате имейл от Вашия прием, то няма да можете да обновите картите си. Влезте чрез потребителското си име от СУСИ и след това поискате подновяване на картите.

Преподавателските карти СУ ITIC не могат да се подновяват. След изтичането на срока за валидност е необходимо  да направите заявка за нова карта.

СУ картите за преподаватели/служители няма нужда и не се подновяват.

За да обновите картата си е важно да сте влезли в системата, чрез потребителско име и парола от СУСИ.

Относно подноявяването на карти(ISIC).

Update
Бутон обнови (Моите заявки -> Моите заявки)