В този сайт можете да заявите издаване на електронни карти за Софийски университет.

Видове електронни карти:

• СУ ISIC ESC карта
  • СУ EYC ESC карта
  • СУ ESC карта
  • СУ ITIC карта

Вижте подробна информация за видовете карти.

• Новоприетите студенти (КСК) влизат в системата като за вход използват имейл адреса от регистрацията си в системата за кандидатстудентската кампания (КСК) и парола ЕГН.
  • Новоприетите магистри (КМК) влизат в системата с потребителското си име и парола от СУСИ (в началото е Вашето ЕГН).
  • Студентите от по-горен курс използват потребителското си име и парола от СУСИ.

Ако не сте активирали университетските си пощи и не промените имейла си при заявка, то няма да получите съобщение(за одобрение, или проблем) за заявената от Вас карта.

Изисквания към прикачваните от Вас снимки(EN)

Изисквания към прикачваните от Вас снимки(БГ)

Често задавани въпроси

Често задавани въпроси - ISIC
 Всяка карта със статут Отпечатана/Експортирана за библиотека има номер на ISIC карта,

който можете да намерите в страницата на съответната заявка. Как да използвате този код е описано тук.

Относно липсата на БДЖ стикер на отпечатаните карти.

Работно време на всички филиални библиотеки на СУ.